KONST / Litografier / Färglitografi 11743350
nr 1174 3350
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/280, motivet: 28x38 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:19:41
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz